Francuskie wino i kwaśne żelki. Praca w księgarni i deweloperska firma ojca. Warszawa i Szklarska Poręba...

Wraz z nadejściem wiosny, czeka nas miła niespodzianka. Akcja najnowszej powieści Anny Szczypczyńskiej rozgrywa się w Szklarskiej Porębie! JUŻ JEST!!!

Pełna ciepła i humoru opowieść o młodych bohaterach oraz skrytych między górami urokach natury.

Zanurz się w potoku! Odkryj skarbiec ametystów! Zajrzyj do przysłupowego domu pełnego niezwykłych tajemenic. Przypomnij sobie pierwsze pocałunki o smaku wypiekanych nad ogniskiem pianek marshmallows. Wejdź do świata najnowszej powieści Anny Szczypczyńskiej.

Autorka powieści obyczajowych, Anna Szczypczyńska – debiutowała literacko tytułem „Dzisiaj śpisz ze mną”. Powieść zekranizował Netfliks, a w rolach głównych pojawili się: Roma Gąsiorowska, Wojciech Zieliński i Maciej Musiał.

Szklarskoporębianka przez lata pracowała jako dziennikarka w kilku ogólnopolskich portalach i magazynie geograficznym. Porzuciła życie na etacie w wielkim mieście — Warszawie i przeniosła się z rodziną do Szklarskiej Poręby. Tu, w ciszy i spokoju może robić to, co kocha najbardziej: pisać, pisać i... pisać.

Ma swoją Przykrywkę — klub literacki w gościnnych prograch domu kultury. Wraz z mieszkankami i mieszkańcami omawiają literaturę smakując domowych wypieków i nalewek. Pisarka lubi aktywny wypoczynek: zimą biega na nartach, a przez pozostałe miesiące spaceruje lasem z Krakersem — wesołym czworonogiem, towarzyszem w pracy pisarskiej.

Anna Szczypczyńska od od najmłodszych lat serce i pieniądze zostawiała w księgarni. Nic dziwnego, że literatura stała się jej życiem.

GLASS HILLS w cenie 44,90 zł, dostępna jest w wielu księgarniach w Polsce, także księgarni LIBRA przy Jedności Narodowej 10 — głównej ulicy Szklarskiej Poręby oraz w Informacji Turustycznej przy Jednościa Narodowej 1A.

Książka wydana została pod honorowym patronatem Miasta Szklarska Poręba.