Czy jesteście gotowi na spotkanie z gadami sprzed kilkuset milionów lat?!

Jeśli tak to powinniście odwiedzić Dinopark, gdzie znajdują się rekonstrukcje kilkudziesięciu dinozaurów naturalnej wielkości, które rozmieszczone zostały wśród skał i wzgórz na terenie olbrzymiego lasu.

Każdy z tych prehistorycznych gadów wygląda jak żywy – jedne spokojnie obrywają liście z najwyższych gałęzi w lesie, niektóre szykują się do skoku po zdobycz. Inne wyglądają tak, że osoby o słabych nerwach wolą im się nie przyglądać: okrutny mięsożerny drapieżca Albertozaur - „Jaszczur z Alberty” znaleziony  w prowincji w Kanadzie czy Centrozaur - roślinożerny rogaty dinozaur o czaszce osiągającej ponad 1 m długości.

Dla tych, którym emocji jest za mało podczas obcowania z gadami sprzed milionów lat, przygotowano Kino 6D. To atrakcja łącząca w sobie elementy kina 3D z efektami takimi jak: ruszające się i wibrujące fotele, tryskająca woda, wiejący wiatr, padający śnieg. Widz ma wrażenie obecności w przestrzeni akcji filmu. Jest to doskonała forma rozrywki, edukacji oraz świetna zabawa dla każdego niezależnie od wieku. Kino 6D dostarcza niezapomnianych przeżyć i pobudza wszystkie zmysły

Dla najmłodszych odkrywców przygotowano m.in. olbrzymią piaskownicę z umieszczonym w niej szkieletem dinozaura, dwupoziomowy plac zabaw, park linowy "Małpi Gaj", plac dmuchańców i kolejkę Flinstonów. Można popróbować swoich sił i sprawdzić swoją celność rzucając tomahawkiem do tarczy lub strzelając z łuku. Inne atrakcje to płukanie złota, oraz warsztaty paleontologiczne. Można też sprawdzić swoje oko na strzelnicy paintballowej.

Dinopark to miejsce rodzinnej przygody dla dzieci, rodziców i dziadków. Idealne połączenie edukacji, rekreacji i odpoczynku.