Nic nie muszę, mogę wszystko!

Największy event organizowany przez Fundację Boskie Karkonoskie w tym roku odbędzie się 6 października 2023 w Hotelu Platinum Mountain. Jedno z niewielu wydarzeń w regionie o charakterze rozwojowym, adresowanych wyłącznie do kobiet, łączące kilka modułów: szkolenia, warsztaty, panele dyskusyjne i przede wszystkim networking. Boskie Konferencje są platformą do wymiany doświadczeń, wiedzy i wsparcia w szerokim gronie. To wyjątkowy dzień o dużym natężeniu boskiej, kobiecej energii.

To już wydarzenie o skali ponadregionalnej. Dwie poprzednie Konferencje Boskich odbyły się w Świeradowie Zdroju i zgromadziły blisko 200 kobiet już nie tylko z Dolnego Śląska, ale z Polski. Grupą docelowej konferencji są ambitne i przedsiębiorcze kobiety w wieku od 30 do 60 lat, które mają firmy, myślą o ich utworzeniu lub po prostu chcą zaczerpnąć inspiracji i kontaktów. A jest z czego czerpać!!!!

Cel konferencji to rozwój, edukacja, ale przede wszystkim kooperacja i relacje, które potrafią góry przenosić.

Zastanawiasz się czy dołączyć, czy to wydarzenie jest dla Ciebie? Konferencje Boskich powstały dla Ciebie – niezależnie od tego, czy jesteś młodą kobietą, która kieruje własnym biznesem, czy doświadczoną osobą, która wychowała już swoje dzieci. Twoje doświadczenia, wiedza i energia są dla nas nieocenione. Jesteś ważna, bo każda kobieta ma coś wyjątkowego do zaoferowania.

Na Konferencję jedzie się po wiedzę, rozwój i inspirację, ale przede wszystkim po radość, dobre relacje i pozytywną energię, która pozwoli podnosić góry. To wyjątkowy dzień pełen odkryć i inspirujących chwil. Jest wyjątkowym świętem, momentem, w którym rozwija się skrzydła i wzmocnią wiarę w swoje własne możliwości.

Program konferencji składać się będzie z kilku modułów szkoleniowych, panelu dyskusyjnego i giełdy współpracy

 

PLANOWANY PROGRAM 3 KONFERENCJI BOSKICH

 • 800 – 900
  Rejestracja uczestniczek
 • 900 – 930
  Powitanie uczestniczek i aperitif zapoznawczy
 • 930 – 1000
  Wykład 1: „Od Ciebie wszystko się zaczyna. O sztuce samoakceptacji” – Renata Dobrowolska – psycholog
 • 1000 – 1030
  Wykład 2: „Marka własna w social mediach” – Barbara Kabala, PaniSocjali
 • 1030 – 1100
  Przerwa kawowa
 • 1100 – 1200
  Wykład 3: „Moc w gębie. Jak oswoić wystąpienia publicznie” – Agnieszka Kapłon – Kulig, dziennikarka telewizyjna

 • 1200 – 1300
  Wykład 4: „Zrozumiesz jak dorośniesz” – stand up Aleksandry Radomskiej

 • 1330 – 1430
  Lunch
 • 1430 – 1500
  Panel dyskusyjny
 • 1500 – 1700
  Giełda współpracy/Networking

 

O fundacji

DLACZEGO JESTEŚMYBOSKIE?

Bo w trudnych dla wszystkich czasach założyłyśmy empatyczną społeczność skupioną na rozwoju kobiet i młodzieży. Dążymy do osiągnięcia równowagi w kwestiach edukacyjnych, zawodowych i społecznych. Naszym celem jest budowa świata, w którym kobiety i młodzież mają pełną wolność wyboru swojej ścieżki życiowej i są w stanie realizować swoje ambicje i marzenia. Znają swoją wartość i potrafią zadbać o zdrowie.

A po co to wszystko?

Bo widzimy świat, w którym kobiety są w stanie osiągnąć pełnię swojego potencjału zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Chcemy, aby Boskie Karkonoskie były liderkami w dziedzinie wsparcia kobiet w ich rozwoju, zapewniając dostęp do sieci kontaktów, programów szkoleniowych, wsparcia mentorek, które pomogą im uwierzyć w swoje talenty, umiejętności, możliwości. Marzymy, aby każda z nas dostawała potrzebne jej wsparcie i dawała wsparcie innym kobietom.

Więcej informacji na stronie wydarzenia

 

Tu znajdziecie Państwo reportaże z poprzednich edycji:

https://www.youtube.com/watch?v=yWKC_bp-F0s&t=6s

https://www.youtube.com/watch?v=cpcz_iu-Xrs&list=PL-8Z6wTd0Cri4Vv5FkO34Zez3C7g0ImH6